Madonna fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Madonna fans Serbia

Forum za sve Madonnine fanove!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zanimljivosti o albumu

Ići dole 
AutorPoruka
*Madonna is the queen*
Admin
*Madonna is the queen*


Broj poruka : 211
Datum upisa : 30.12.2009

Zanimljivosti o albumu Empty
PočaljiNaslov: Zanimljivosti o albumu   Zanimljivosti o albumu Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 12:06 pm

U martu 1998. Madona je izdala novi album. Madona peva o novim vrednostima u životu, ekologiji, zvezdama, svetlosti... Za ovaj album se kaže da je njen najbolji i pravi umetnički. Ray of Light sadrži spiritualnu muziku miksovanu sa elektronikom, drum and baseom i tranceom. Album je producirao Marius DeVries, stari saradnik Patrick Leonard i William Orbit. Madonin glas je ojačan zbog Evite. Album je zasluženo odneo četiri Grammy nagrade: za najbolji album, najbolji dance album, najbolji spot, kratku formu i najbolju interpretaciju na pop albumu. Sa 16 miliona prodatih cd-ova, Madona se konačno vratila na vrh. Nekoliko pesama sa albuma Madona je posvetila svojoj ćerki a jednu majci. Ovaj album je na VH1u proglašen za deseti najbolji album ikad snimljen.

Posle promocije Ray of Lighta za koju su svi mislili da neće biti kraja, Madona je počela da se priprema za nov film, Neka druga ljubav (The Next Best Thing) a našla je i novog momka, režisera Guya Ritciea. Pesma iz spota, obrada Don McLeana, American Pie doživela veliki uspeh ali je Madona opet dobila loše kritike. “Pola mojih filmova su dobri a pola loši. To što sam imala seriju loših filmova im ne daje pravo da me kritikuju jer mnogi dobitnici Oskara su imali više sranje filmova nego ja.”
Nazad na vrh Ići dole
https://madonnafans.serbianforum.info
 
Zanimljivosti o albumu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zanimljivosti o albumu
» Zanimljivosti o albumu
» Zanimljivosti o albumu
» Zanimljivosti o albumu
» Zanimljivosti o albumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Madonna fans Serbia :: CDs :: Ray of light-
Skoči na: